Būsimi čempionai

 

            Balandžio mėnuo gausus įvairiais sporto renginiais. Įstaiga yra Respublikinio projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“  dalyvė, todėl didelis dėmesys skiriamas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fiziniam aktyvumui, olimpinių vertybių (draugiškumo, pagarbos priešininkui ir garbingos kovos, tikslo siekimo) ugdymui.

             Balandžio 16 d. „Riešutinės“ ir  „Smėlinės“ grupių jaunųjų sportininkų komandos jėgas išbandė rimtose varžybose. Tai Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto „Mažųjų olimpiada“ I-ojo etapo ir miesto  ikimokyklinių ugdymo įstaigų „Olimpinės viltys“ estafečių varžybos. Noro laimėti ir jaudulio buvo daug. Vaikai vikriai ir greitai, palaikomi tėvelių ir draugų džiaugsmo šūksnių, užduotis atliko labai gerai ir vienodai surinkę taškų su lopšelio-darželio „Voveraitė“ komanda pasidalijo antrąja – trečiąja vietomis. Mūsų auklėtinių komandą sėkmė lydėjo ir „Mažųjų olimpiada“ I – ojo etapo varžybose. Sveikiname nugalėtojus: Aidą Janulytę, Gabrielę Diržytę, Enriką Šakenytę, Adrianą Lazauskaitę, Godą Obolevičiūtę, Adriją Žygytę, Gabiją Lukšytę, Arną Grubinską, Beną Matelį, Nedą Račkauską, Redą Račkauską, Kasparą Očiką, Airidą Oniūną, Kajų Olšauską, ir priešmokyklinio ugdymo pedagoges Jurgitą Valickienę ir Laimą Mikolėnienę ir linkime sėkmės „Mažųjų olimpiada“ II – ojo etapo varžybose.

           Sėkmė lydėjo ir jaunuosius futbolistus. Miesto tarpdarželinėse futbolo varžybose laimėjo III – ąją vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo gabiais, sportiškais auklėtiniais – būsimais čempionais.

 

 

Parengė plaukimo instruktorė Regina Jasiūnienė