Parama

Panevėžio lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“ vaikučiai, darbuotojai ir vadovai nuoširdžiai  d ė k o j a  visiems ugdytinių tėveliams, jų šeimos nariams, draugams, pervedusiems 2 % GPM lėšų mūsų įstaigai.

2017-01-01 2% GPM gauta 3112,52 eurai. Už juos įsigyta: „Riešutinėje“ grupėje – drabužinės, „Apelsininėje“ grupėje – tualetų pertvaros, apšvietimo lempos baseine, fenai ir dozatoriai, žaislų „Braškinės“, „Citrininės“, „Jūros mėlio“, „Vyšninės“ grupių lopšelinukams, daržovių valymo mašina, dvi spintos „Apelsininės“ ir „Saulėtosios“ grupių darbuotojų asmeniniams daiktams.

Taip pat dėkojame už geranorišką ir savanorišką Tėvelių pagalbą bei paramą:

  1. ,,Vyšninės“ grupės tėveliams už staliuką ir suoliukus aikštelėje, kuriuos pagamino Ramūnas Kabelis.
  2. ,,Apelsininės“ grupės tėveliams už siūtas dekoracijas, kilimėlį, lauko pavėsinės duris, medinę virtuvėlę, lauko krepšinį, lenteles su vaikų vardais, rašomąjį stalą, lauko baldelius, minkštų detalių komplektą.Ypač dėkojame šiems tėveliams: A. Lukėnienei, L. Kartanienei, I. Darinskienei, V. Petručiui, A. Dargužiui, E. Smetonai, G. Kartanui, D. Šiburkienei, A. Darinskui, R. Kulbienei, M. Venskutei- Žižiūnienei, D. Janauskienei,  E. Grigaliūnienei, A. Grigaliūnui.
  3. ,,Mėtinės“ grupės tėveliams už kilimą mergaičių kampeliui ir 3 rašymo lentas grupei.
  4. ,,Saulėtosios“ grupės tėveliams už komodą, bibliotekėlę ant ratų, lauko krepšinį.
  5. ,,Gintarinės“ grupės tėveliams už grupės baldelius, daiktadėžes, rūbinėlės tapetus, lego kalades, naujus žaislus. Ritai Skaudėnienei už 3 kilimus. Rolandui Švalkūnui ir Laurynui Rimavičiui už „Meistrelio kampelį“. Andriui Paulavičiui už kilimą „Meistrelio kampeliui“. Rolandui Švalkūnui už lankstomąją vielą „Skraidanti lėkštė“. Aurelijai Valienei už stalo serviravimo servetėles, medžiagas. Ritai Skaudėnienei už kompiuterį grupei, kalėdinę eglę su papuošimais, spalvingą kirmėlę. Evelinai Švalkūnienei už grupės telefoną. Ingai ir Mantui Bikinams už nešiojamą lauko pramogų stalą. Ingai Bikinienei už dekoracijas ir papuošimus grupei.
  6. ,,Braškinės“ grupės tėveliams už suoliuką, muzikinius žaislus, vežimėlius, baseiną su kamuoliais, medinį traukinuką su trasa, magnetinę lentą. Ypač dėkojame Simonui Vabinskui, Evelinai Švalkūnienei, Natašai Radzevičienei, Vilmai Ruzienei, Laimai Saulytytei-Statkevičienei, Dovilei Žukauskaitei, Vaidai Petrulienei, Aurikai Ermanavičiūtei.
  7. „Kaštoninės“ grupės tėveliams už tapetus rūbinėlei, kilimą grupei, vaikišką sekciją grupei (Vaidai Baranauskienei).
  8. ,,Jūros mėlio“ grupės tėveliams už komodą, kilimus, rankšluostukus.
  9. ,,Pūkelių“ grupės tėveliui Laisvydui Kriukai už dėliones.

Dėkojame visiems už paramą, glaudų bendradarbiavimą, kuriant jaukią aplinką vaikams.

Pagarbiai,
Direktorė
Edita Tinkūnienė

Pervesti 2% galite naudodamiesi elektronine deklaravimo sistema:
EDS https://deklaravimas.vmi.lt
Formos pildymo taisyklės parsisiųsti.
Prašymo forma FR0512 (02 versija)  parsisiųsti.
Duomenys, reikalingi užpildyti prašymą:
Panevėžio lopšelis-darželis „Vyturėlis“
Įstaigos kodas 190375823
Adresas Žvaigždžių g. 24, Panevėžys, LT-37113