Darbuotojai

Panevėžio lopšelio-darželio „Vyturėlis“ darbuotojai

Eil. Nr.Darbuotojovardas, pavardėPareigybė 
Administracija
1.Edita TinkūnienėDirektorė
2.Rasa BaltrūnienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui
3.Aurelija BraždžiūnienėVyr. buhalterė
4.Linita KęstaitienėSekretorė
5.Milda DiržienėŪkvedė
6.Irena StaškūnienėSandėlininkė, apskaitininkė
7.Vitalija ButvilavičienėVaikų maitinimo ir higienos specialistė
   
Pedagogai
9.Kristina Belazarė – LetkauskėLogopedė – metodininkė
10.Justina SteponaitienėPlaukimo instruktorė
11.Inga ŠautkulienėNeformaliojo švietimo meninio ugdymo mokytoja – metodininkė
12.Aldona ŽilienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja – metodininkė
13.Daiva DaukšienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja – metodininkė
14.Agnė LukoševičienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja
15.Aušra PetruškevičienėIkimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja
16.Rima ŽilienėIkimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja
17.Kristina MuižėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja
18.Aušra BruožaitienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja
19.Svetlana GedvilienėIkimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja
20.Daiva PranaitienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja – metodininkė
21.Lionė MikalajūnienėPriešmokyklinio ugdymo pedagogė
22.Ona PetronienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja – metodininkė
23.Vilma VasilenkienėPriešmokyklinio ugdymo pedagogė
24.Vida KigienėIkimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja
25.Zita ŠuplevičienėIkimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja
26.Jolanta NebilevičienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja – metodininkė
27.Audronė RickuvienėIkimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja
28.Laima MikolėnienėPriešmokyklinio ugdymo pedagogė
29.Jurgita ValickienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja – metodininkė
30.Indrė BerneckienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja
31.Daiva PranaitienėIkimokyklinio ugdymo auklėtoja – metodininkė
32.Agnė VisockienėLogopedė
Auklėtojų padėjėjai
33.Astra NevronienėAuklėtojos padėjėja
34.Vitalija ZablockienėAuklėtojos padėjėja
35.Jūratė LikpetrienėAuklėtojos padėjėja
36.Zita ŠimkevičienėAuklėtojos padėjėja
37.Angelė AndrikonienėAuklėtojos padėjėja
38.Giedra BaltrūnienėAuklėtojos padėjėja
39.Sandra TvarijonienėAuklėtojos padėjėja
40.Irena MatilionienėAuklėtojos padėjėja
41.Alvyra VirpšienėAuklėtojos padėjėja
42.Danutė BaltrūnienėAuklėtojos padėjėja
43.Dalė RutkauskienėAuklėtojos padėjėja
44.Daina PeseckienėAuklėtojos padėjėja
Aptarnaujantis personalas
45.Roma ZalieskienėVirėja
46.Zita LinkevičienėVirėja
47.Vitalija JakaitienėVirėja
48.Lilija PalikevičienėPagalbinė virtuvės darbininkė
49.Dalia TurauskienėValytoja
50.Regina PošiūnienėValytoja
51.Danutė SerafinienėKiemsargė
52.Kęstutis MatukasSantechnikas
53.Vytautas PovilaitisNekvalifikuotas atsitiktinių darbų darbininkas
54.Jolanas ChimičiusNekvalifikuotas atsitiktinių darbų darbininkas