DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO

Šis laikotarpis – tai didelių iššūkių metas mums visiems. Šiuo metu esant ekstremaliai situacijai visi stengiamės užtikrinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę, pirmą vietą teikiant saugumui. Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo tvarkos.

Siekiant užtikrinti ugdytinių bei įstaigos darbuotojų saugumą, prašome dėvint kaukę vaikučius perduoti grupės auklėtojai.

Į darželį negalėsime priimti vaikų, kuriems pasireikš karščiavimas 37,3 C ir daugiau, kurie turės ūmių viršutinių kvėpavimo takų požymių ( pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, prašytume informuoti grupės auklėtojas, o jos informuos atsakingus asmenis. Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams, Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.

Vaikams neleidžiama į grupę neštis žaislų, maisto produktų.

Labai tikimės bendradarbiavimo ir susitarimų laikymosi, kad apsaugotume vaikus ir vieni kitus. Esant bet kokiems darbo organizavimo pasikeitimams, pasistengsime nedelsiant Jus informuoti.

Likime sveiki ir saugokime vieni kitus!

Pakeisti teksto dydį