Darbuotojai

Panevėžio lopšelio-darželio „Vyturėlis“ darbuotojai

Eil. Nr. Darbuotojovardas, pavardė Pareigybė 
Administracija
1. Edita Tinkūnienė Direktorė
2. Rasa Baltrūnienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
3. Aurelija Braždžiūnienė Vyr. buhalterė
4.   Sekretorė
5. Milda Diržienė Ūkvedė
6. Vilma Verkelienė Sandėlininkė
7. Vitalija Butvilavičienė  Vaikų higienos ir mitybos administratorė
Pedagogai
9. Kristina Belazarė – Letkauskė Logopedė – metodininkė
10. Agnė Visockienė Logopedė
11. Justina Steponaitienė Plaukimo instruktorė
12. Inga Šautkulienė Neformaliojo švietimo meninio ugdymo mokytoja – metodininkė
13. Aldona Žilienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė
14. Daiva Daukšienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė
15. Urtė Kazlauskaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
16. Aušra Petruškevičienė Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
17. Rima Žilienė Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
18. Kristina Muižė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
19. Aušra Bruožaitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
20. Svetlana Gedvilienė Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
21. Daiva Pranaitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė
22. Lionė Mikalajūnienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
23. Ona Petronienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė
24. Vilma Vasilenkienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
25. Vida Kigienė Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
26. Zita Šuplevičienė Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
27. Jolanta Nebilevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė
28. Audronė Rickuvienė Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
29. Laima Mikolėnienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
30. Jurgita Valickienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė
31.   Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
32. Daiva Pranaitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė
33. Nijolė Grėbliūnienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
     
Auklėtojų padėjėjai
34. Astra Nevronienė Auklėtojos padėjėja
35. Vitalija Zablockienė Auklėtojos padėjėja
36. Jūratė Likpetrienė Auklėtojos padėjėja
37. Zita Šimkevičienė Auklėtojos padėjėja
38. Angelė Andrikonienė Auklėtojos padėjėja
39. Giedra Baltrūnienė Auklėtojos padėjėja
40. Sandra Tvarijonienė Auklėtojos padėjėja
41. Irena Matilionienė Auklėtojos padėjėja
42. Alvyra Virpšienė Auklėtojos padėjėja
43. Danutė Baltrūnienė Auklėtojos padėjėja
44. Alena Hakuts Auklėtojos padėjėja
45. Daina Peseckienė Auklėtojos padėjėja
Aptarnaujantis personalas
46. Roma Zalieskienė Virėja
47. Zita Linkevičienė Virėja
48. Vitalija Jakaitienė Virėja
49. Lilija Palikevičienė Pagalbinė virtuvės darbininkė
50. Dalia Turauskienė Valytoja
51. Regina Pošiūnienė Valytoja
52.   Kiemsargis
53. Kęstutis Matukas Santechnikas
54. Vilius Povilauskas Nekvalifikuotas atsitiktinių darbų darbininkas
     
     
     
Pakeisti teksto dydį